Misyonumuz, basit ve güvenli kripto para ürünleri ve hizmetleri sunmaktır.

İster bireysel ister kurumsal olsun, kripto para biriminizi almanıza, satmanıza ve saklamanıza yardımcı olmak istiyoruz.
Vizyonumuz, kripto paraları her yerde herkesin kullanımına sunmak. Merkeziyetsiz dijital para biriminin küresel ekonomiyi temelden yeniden şekillendireceğine inanıyoruz. Bu tür bir finansal özgürlük dünyaya daha fazla ekonomik yenilik, verimlilik ve eşitlik getirecektir. Ancak, dünyanın dört bir yanındaki bireyler ve kurumlar için bu yeni evreni keşfetmeleri ve onunla etkileşim kurmaları için basit ve güvenli ürünler geliştirmek gerekiyor.

Ekip

Profesyonel ekip üyelerimiz Amazon, Accenture, Tencent, Alibaba ve diğer üst düzey teknoloji firmalarından gelmektedir. Dünyanın dört bir yanında bulunan her kullanıcıya hitap edecek uygun maliyetli ve kullanıcı dostu bir finansal platform oluşturduk. Ekibimiz, dünyayı son derece verimli bir küresel finans sistemine hızlıca entegre etmek için küresel bir misyon doğrultusunda büyüdü.

Önceliklerimiz

Güvenilir

Güven, finans sisteminin temeli ve merkeziyetsiz token ekonomisinin özüdür. Kripto para ekosisteminin karşı karşıya olduğu tüm zorlukların tamamen farkındayız. Bu nedenle şirket olarak kendimizi uyumluluk, güvenilirlik, güvenlik ve müşteri hizmetlerine adadık ve güven inşa etmek için sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunuyoruz.

Erişilebilir

Küresel bir borsa (alım-satım) platformu olarak, ışıltılı dijital varlık dünyasının her yatırımcıya fayda sağlayabileceğini umuyoruz. Vizyonumuz, her potansiyel yatırımcı için, dijital varlıkları önemli kılan, sorunsuz erişilebilirlik ve uygun bir giriş bariyeri olan bir ortam sağlamaktır.

Profesyonel

Gerek giriş seviyesi trader'lar gerek profesyonel yatırımcılar için, BitMart, müşterilerimizin yatırım yapması ve başarı sağlaması için sayısız birinci sınıf dijital varlığın listelenmesi, ileri seviye trader'lar için endüstriyel bir geliştirici platformu sağlanması ve her büyüklükteki kurum için en iyi varlık yönetim çözümünün özelleştirilmesi dahil olmak üzere, hassas bir şekilde uyarlanmış çok sayıda hizmet sunar.