Üçüncü taraf ödemesi

BitMart'ta basit bir şeklide satın

Güvenli. Basit. Zahmetsiz.

Al Sat
Satacaksınız
Kullanılabilir: - -
Al
1 ≈0.00
Üçüncü taraf ödemesi aracılığıyla 3 Adımda Kripto Para
satın
1. Emrinizi Oluşturun
Önce tercih ettiğiniz kripto parayı seçin, ardından alacağınız para birimini ve son olarak hizmet sağlayıcısını seçin.
2. İşlemi gözden geçirin
İşlemi servis sağlayıcı aracılığıyla tamamlayın.
3. Paranızı Alın
Paranızı kendi banka hesabınızda/cüzdanınızda görüntüleyin.

Sunduğumuz Avantajlar

Akıcı ve hızlı

Kripto para alın ve doğrudan BitMart cüzdanınıza aktarın. Bitcoin ve diğer kripto paraları almak için yukarıdaki seçeneklerden birini kullandığınızda, satın aldığınız kripto para doğrudan BitMart hesabınıza aktarılacaktır.

Güvenilir

Kripto para alma deneyiminizi kolaylaştırmak için en güvenilir üçüncü taraf ortaklarla çalışıyoruz.

Çok Sayıda Seçenek

300'den fazla ödeme yöntemini destekliyoruz. Kredi Kartı, Banka Havalesi, Hediye Kartları, Paypal, Nakit Para vb. ile Bitcoin alın.
$
£
A$
Fr

Ortaklarımız

Banxa, kredi kartları, Apple Pay, Google Pay ve dünya çapında onlarca yerel ödeme yöntemi dahil olmak üzere, en geniş ödeme seçeneklerinden birine sahip olarak dünyayı Web3 hızına taşıyor.
Daha fazla >

Sektör lideri olan Simplex, milyonlarca insanın dijital varlıklarda milyarlarca dolarlık işlem yapmasına olanak tanımak için yüzlerce iş ortağıyla çalışıyor.
Daha fazla >

MoonPay, tüm majör bankamatik/kredi kartlarını ve Apple Pay gibi yeni mobil ödeme yöntemlerini destekler.
Daha fazla >

legend trading

Legend Trading, çeşitli büyüklüklerdeki işletmeleri ve bireysel yatırımcıları kripto para ekosistemine başarılı bir şekilde katılmaları için desteklemek amacıyla, alım-satım işlemleri, ödeme hizmetleri ve uyumluluğu sorunsuz bir şekilde bir araya getiren bir ödeme altyapısına sahiptir.
Daha fazla >

alchemy pay

2017'de Singapur'da kurulan Alchemy Pay, işletmeler, geliştiriciler ve kullanıcılar için kripto para ve küresel fiat para birimlerini sorunsuz bir şekilde birbirine bağlayan bir ödeme ağ geçididir. Alchemy Pay Ramp Çözümü, eklenti veya API aracılığıyla platformlara ve dApp'lere entegre edilerek fiat para birimlerini kolayca kripto paraya dönüştürmenizi sağlar. Alchemy Pay 173 ülkeden ödemeleri desteklemektedir: Visa, Mastercard, Discover, Diners Club, Google Pay, Apple Pay, popüler bölgesel mobil cüzdanlar ve gelişmekte olan piyasalara odaklanan yurt içi transferler. Offramping özelliği, kullanıcılara 50'den fazla yerel fiat para biriminde havale yapılmasına olanak tanır.
Daha fazla >

Soru-Cevap

Alım / Satım Hizmeti Nedir?
Alım ve Satım hizmeti herhangi bir ücrete tabi mi?
Fiat ödeme ağ geçitleri nelerdir?
Başka sorularım var. Nasıl ek yardım alabilirim?